Najbližšie masérske kurzy
0902 132 000
Facebook

Iris diagnostika

Lektor: Radko Legát
Dĺžka kurzu: 1 deň
podľa záujmu
Cena kurzu: 139 EUR
Prihlásiť sa do kurzu
Čo je Iris diagnostika: Iris diagnostika je jedna z najpresnejších diagnostických metód. S presnosťou 85 % dokážeme diagnostikovať zdravotný stav človeka a to všetko skôr, ako ochorenie prepukne alebo sa navonok prejavia prvé príznaky. Analýzou očnej dúhovky sa naučíte rozoznávať rôzne ochorenia a ich príznaky aj voľným okom, čo neskôr môžete používať v reálnom živote a postačí na to aj jediný presný pohľad.

Certifikát: po ukončení kurzu dostanete certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu.

IESCertifikát IES London: okrem základného certifikátu môžete získať aj medzinárodný certifikát IES (International Education Society) ktorý je celosvetovo akceptovaný. Môžete ho uplatniť nielen v európskych krajinách, ale aj v USA, Kanade, Austrálii, Afrike a Ázii. Medzinárodný certifikát IES hovorí o úrovni školy, a preto je ideálnym doplnkom k povinným dokumentom. Vlastník medzinárodného certifikátu IES má oproti konkurentom na trhu práce výhodu a väčšiu šancu získať zamestnanie.
Poplatok: 149 EUR – v rámci tohto poplatku je anglická a slovenská verzia, za každý ďalší preklad je účtovaný poplatok 39 EUR. Certifikát je možné preložiť až do 16 jazykov.

Viac informácií o IES certifikáte.

Podmienky nástupu na kurz
- dobrý zdravotný stav
Časový rámec kurzu
Trvanie kurzu od 9:00 do cca 16:30 – 17:00.
Čo si treba priniesť
- pohodlné oblečenie, prezuvky, uterák, písacie potreby, USB kľúč

Ponuka kurzov