Najbližšie masérske kurzy
0902 132 000
Facebook

Hormonálna jóga - Aktivácia hormónov a čakier v praxi

Lektor: Veronika Klenová (Zíšková)
Dĺžka workshopu: 1 deň
06.07.2024
Cena kurzu: 179 EUR
Prihlásiť sa do kurzu

Hormonálna jógová terapia (HJT)

Naučíte sa súbor jógových cvikov, dychových cvičení, počas ktorých sa fyzické a energetické telo dostávajú znova do harmónie. To znamená, že sa pravidelným cvičením vrátite do svojho energetického komfortu. HJT aktivuje endokrinné žľazy, ktoré rozháňajú energiu správnymi kanálikmi do miest, v ktorých už dávno vyhasol oheň. A tým sa docieli, že niektoré ženy cvičením schudnú, iné môžu začať priberať, pretože majú energeticky podvyživené telo. Pozrieme sa spoločne na funkciu čakrového systému, ktorý harmonizuje energetické telo.

HJT je určená pre ženy, ktoré trpia neplodnosťou, nespavosťou, bolesťami hlavy, vystresovanosťou, vypadávaním vlasov, symptómami menopauzy, bolesťami kĺbov, majú výkyvy nálad, sú precitlivené, pasívne agresívne, nemajú chuť na intímnosti. Jednoducho povedané HJT nastolí pokoj na tele, mysli a aj na duši. Po cvičení všetko vo vás ožije, uvidíte.

Pre koho nie je určená HJT: pokročilá endometrióza (krvácanie), tehotenstvo, veľké myómy, zvýšená činnosť štítnej žľazy, onkologické ochorenia, pri ktorých je nevhodné zvyšovať hormóny, zápal stredného ucha, tesne po operácii brušnej dutiny a tiež sa neodporúča cvičiť počas menštruácie, pretože cvičenie HJT by práve menštruáciu predĺžilo.

 Ako BONUS sa naučíte tri spôsoby zharmonizovania čakier.

Podmienky nástupu na kurz
- dobrý zdravotný stav
Časový rámec kurzu
od 09:00 do cca 17:00
Čo si treba priniesť
- hotovosť na doplatok ceny kurzu (v mieste konania kurzu sa nedá platiť kartou)
- pohodlné oblečenie
- prezuvky
- písacie potreby

Ponuka kurzov