Najbližšie masérske kurzy
0902 132 000
Facebook

Mäkké techniky

Lektor: Mgr. Zdenka Liptáková / Ing. Petra Langerová / Anna Masárová / Mgr. Ema Harthauserová
Dĺžka kurzu: 2 dni
27.07.2024 - 28.07.2024
14.12.2024 - 15.12.2024
Cena kurzu: 149 EUR
Prihlásiť sa do kurzu

Čo sú mäkké techniky: je to masáž, pri ktorej sa pracuje s mäkkými tkanivami bez použitia oleja, pričom sa študenti naučia základné princípy a zásady týchto techník.

Načo sa používa:
hlavnou funkciou mäkkých techník je odstraňovanie svalových bolestí a zvýšeného napätia, uvoľňovanie šliach a jaziev, práca s triggerpoints. Tieto techniky sú veľmi účinné hlavne pri odstraňovaní migrén a bolestiach hlavy, ktoré sú často spôsobené blokádami v oblasti krčnej chrbtice. Uvoľnením krčnej chrbtice napomáhame tiež zlepšeniu látkovej výmeny, zlepšeniu zraku a zmierneniu tlaku v očnom pozadí a prispievame k zvýšeniu sústredenosti, čím pôsobíme priaznivo na celý organizmus.

V prípade nízkeho počtu účastníkov si vyhradzujeme právo kurz zrušiť, prípadne skrátiť na jeden deň. Prihlásení účastníci kurzu budú vopred informovaní. Hodinová dotácia (počet 45-minutových vyučovacích hodín kurzu) bude dodržaná. V prípade skrátenia kurzu na jeden deň sa cena kurzu nemení!

Certifikát: po ukončení kurzu dostanete certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu.

IESCertifikát IES London: okrem základného certifikátu môžete získať aj medzinárodný certifikát IES (International Education Society) ktorý je celosvetovo akceptovaný. Môžete ho uplatniť nielen v európskych krajinách, ale aj v USA, Kanade, Austrálii, Afrike a Ázii. Medzinárodný certifikát IES hovorí o úrovni školy, a preto je ideálnym doplnkom k povinným dokumentom. Vlastník medzinárodného certifikátu IES má oproti konkurentom na trhu práce výhodu a väčšiu šancu získať zamestnanie.
Poplatok: 149 EUR – v rámci tohto poplatku je anglická a slovenská verzia, za každý ďalší preklad je účtovaný poplatok 39 EUR. Certifikát je možné preložiť až do 16 jazykov.

Viac informácií o IES certifikáte.

Podmienky nástupu na kurz
- dobrý zdravotný stav
- absolvovaný Základný masérsky kurz, poprípade absolvent/študent fyzioterapie, iné zdravotnícke vzdelanie a skúsenosti
Časový rámec kurzu
1. deň od 09:00 do cca 16:00
2. deň od 09:00 do cca 13:00
Alebo podľa dohody s lektorom.
Čo si treba priniesť
  • hotovosť na doplatok ceny kurzu (v mieste konania kurzu sa nedá platiť kartou)
  • písacie potreby
  • pohodlné oblečenie na masáž
  • prezuvky
  • uterák
  • osušku
  • mydlo alebo sprchový gél podľa potreby

Ponuka kurzov