Najbližšie masérske kurzy
0902 132 000
Facebook

Havajská masáž Lomi - lomi

Lektor: Mgr. Roman Sasko
Dĺžka kurzu: 2 dni
06.07.2024 - 07.07.2024
30.11.2024 - 01.12.2024
Cena kurzu: 159 EUR
Prihlásiť sa do kurzu

Čo je Havajská masáž Lomi - lomi: výnimočná neopakovateľná skúsenosť, terapia zo starobylých havajských ostrovov. Patrí k najviac rozpracovaným masážam vôbec. V anglicky hovoriacom svete ju môžeme nájsť aj pod slovným spojením "Milujúce ruky", masáž milujúcimi rukami, čo samotné hovorí o podstatne komplexnejšom chápaní, vnímaní ľudského tela s následným pôsobením naň. Je tu množstvo úžasných techník, dlhých rytmických ťahov, ale aj špecifických techník, či už lakťami alebo rukami, s ktorými masírujeme, presúvame sa a zároveň spájame jednotlivé časti tela, ktoré v žiadnom inom type masáže nenájdete.

Prečítajte si článok Havajská masáž Lomi – lomi

Načo sa používa: pri masáži pracujeme jemne, ale zároveň i do hĺbky svalov plynulými pohybmi, technikami a hmatmi, rešpektujúc ľudské telo, umožňujúc dosiahnuť maximálnu relaxáciu. Relaxáciu na všetkých úrovniach, na úrovni emočnej, mentálnej ako aj spirituálnej. Zväčšenie samotného efektu masáže sa dosahuje otvorením energetických kanálov maséra, čo umožní následný tok liečivej energie do tela masírovaného. Otvorenie a prúdenie toku čistej energie , plynulé a vláčne techniky, kombinované s milujúcim dotykom relaxujú celé telo. Popritom nastáva skutočné uvoľňovanie emócií , starých mentálnych postojov, návykov, vzorcov, spôsobujúce blokády, v ktorých je ľudské telo ohraničené, zároveň však brzdené a ktoré sú ukladané v jednotlivých bunkách nášho fyzického tela.

V prípade nízkeho počtu účastníkov si vyhradzujeme právo kurz zrušiť, prípadne skrátiť na jeden deň. Prihlásení účastníci kurzu budú vopred informovaní. Hodinová dotácia (počet 45-minutových vyučovacích hodín kurzu) bude dodržaná. V prípade skrátenia kurzu na jeden deň sa cena kurzu nemení!

Certifikát: po ukončení kurzu dostanete certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu.

Certifikát IES London:IES okrem základného certifikátu môžete získať aj medzinárodný certifikát IES (International Education Society) ktorý je celosvetovo akceptovaný. Môžete ho uplatniť nielen v európskych krajinách, ale aj v USA, Kanade, Austrálii, Afrike a Ázii. Medzinárodný certifikát IES hovorí o úrovni školy, a preto je ideálnym doplnkom k povinným dokumentom. Vlastník medzinárodného certifikátu IES má oproti konkurentom na trhu práce výhodu a väčšiu šancu získať zamestnanie.
Poplatok: 149 EUR – v rámci tohto poplatku je anglická a slovenská verzia, za každý ďalší preklad je účtovaný poplatok 39 EUR. Certifikát je možné preložiť až do 16 jazykov.

Viac informácií o IES certifikáte.

Podmienky nástupu na kurz
- dobrý zdravotný stav
Časový rámec kurzu
Každý deň od 09:00 do cca 18:00.
Alebo podľa dohody s lektorom.
Čo si treba priniesť
  • hotovosť na doplatok ceny kurzu (v mieste konania kurzu sa nedá platiť kartou)
  • písacie potreby
  • pohodlné oblečenie
  • prezuvky
  • uterák
  • osušku
  • mydlo alebo sprchový gél (podľa potreby)

Ponuka kurzov