Najbližšie masérske kurzy
0902 132 000
Facebook

Masáž pre tehotné

Lektor: Bc. Barbora Bajziková
Dĺžka kurzu: 2 dni
15.04.2019 - 16.04.2019
19.10.2019 - 20.10.2019
Cena kurzu: 139 EUR
Prihlásiť sa do kurzu
Čo je masáž pre tehotné: je to individuálna masáž pre tehotné ženy vo všetkých mesiacoch tehotenstva. Uľahčuje zmeny prebiehajúce v tele a súčasne je vynikajúcou prípravou na pôrod. Vďaka masáži sa uvoľňuje napätie v tele a svaloch.

Na čo sa používa: pomáha zmierňovať bolesti chrbtice, nevoľnosť, zlepšuje spánok, posilňuje svaly hlavne v zaťažovanej oblasti chrbtice, krvný obeh, uľavuje kĺbom a lymfatickému systému, zmierňuje opuchy nôh a vedie k znovuobnoveniu stratenej energie.
Počas tehotenstva ako aj v období po ňom sú myseľ ako aj telo vystavené nadmernej záťaži, a preto je potreba uvoľnenia a relaxácie o to dôležitejšia. Pomocou masáže navrátime budúcej mamičke jej psychický ako aj fyzický stav do stavu harmónie. Po masáži sa mamičky čakateľky cítia sviežo a plné energie.

Prečítajte si článok Spríjemnite si tehotenstvo!

Certifikát: po ukončení kurzu dostanete certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu.

Certifikát IES London:IES okrem základného certifikátu môžete získať aj medzinárodný certifikát IES (International Education Society) ktorý je celosvetovo akceptovaný. Môžete ho uplatniť nielen v európskych krajinách, ale aj v USA, Kanade, Austrálii, Afrike a Ázii. Medzinárodný certifikát IES hovorí o úrovni školy, a preto je ideálnym doplnkom k povinným dokumentom. Vlastník medzinárodného certifikátu IES má oproti konkurentom na trhu práce výhodu a väčšiu šancu získať zamestnanie.
Poplatok: 149 EUR – v rámci tohto poplatku je anglická a slovenská verzia, za každý ďalší preklad je účtovaný poplatok 39 EUR. Certifikát je možné preložiť až do 16 jazykov.

Viac informácií o IES certifikáte.

Podmienky nástupu na kurz
- dobrý zdravotný stav prihláseného
- absolvovaný základný masérsky kurz
Začiatok kurzu
- v deň kurzu 9:00
Čo si treba priniesť
- biele nohavice, biele tričko, prezuvky, uterák, osušku, mydlo, písacie potreby

Ponuka kurzov