Najbližšie masérske kurzy
0902 132 000
Facebook

Masáž na doma

Lektor: Mgr. Zdenka Liptáková / Jana Šujanová
            Lucia Habermayerová, B.Sc.

Dĺžka kurzu: 3 dni 
podľa záujmu
Cena kurzu: 169 EUR
Prihlásiť sa do kurzu

Čo je masáž na doma: masáž na doma je kurz vhodný pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o masáž a ľudské telo len laicky a chcú masáž využívať a pomôcť ňou len svojej rodine a blízkym. Tiež je vhodná pre záujemcov, ktorí si chcú masáž tak povediac "ohmatať" a skúsiť, či by ich masírovanie bavilo.  

Priebeh kurzu: prvý deň kurzu doobeda sa naučíte základy anatómie a fyziológie, aby ste vedeli čo a ako v ľudskom tele funguje... Popoludní sa hneď pustíte do praktického nácviku masáže, ktorému sa budete venovať aj nasledujúce dva dni. Osvojíte si základné postupy a hmaty klasickej masáže a popritom sa dozviete, kedy sa masáž neaplikuje a v akých prípadoch je vhodným pomocníkom.

Prečítajte si článok Domáca masáž pomôže pri bolestiach krku, chrbta či hlavy.

Certifikát: po zložení záverečných skúšok dostanete certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu.

IESCertifikát IES London: okrem základného certifikátu môžete získať aj medzinárodný certifikát IES (International Education Society) ktorý je celosvetovo akceptovaný. Môžete ho uplatniť nielen v európskych krajinách, ale aj v USA, Kanade, Austrálii, Afrike a Ázii. Medzinárodný certifikát IES hovorí o úrovni školy, a preto je ideálnym doplnkom k povinným dokumentom. Vlastník medzinárodného certifikátu IES má oproti konkurentom na trhu práce výhodu a väčšiu šancu získať zamestnanie.
Poplatok: 149 EUR – v rámci tohto poplatku je anglická a slovenská verzia, za každý ďalší preklad je účtovaný poplatok 39 EUR. Certifikát je možné preložiť až do 16 jazykov.

Viac informácií o IES certifikáte.

Podmienky nástupu na kurz
- dobrý zdravotný stav
Časový rámec kurzu
Začiatok kurzu o 09:00.
Koniec kurzu cca 17:00 až 18:00 (alebo podľa dohody s lektorom).
Čo si treba priniesť
- biele nohavice, biele tričko (aj náhradné), prezuvky, uterák, osušku, mydlo, písacie potreby, na praktický nácvik masáže - plavky

Ponuka kurzov