Najbližšie masérske kurzy
0902 132 000
Facebook

Indická antistresová masáž hlavy

Lektor: Mgr. Zdenka Liptáková / Ing. Petra Langerová / Anna Masárová
Dĺžka kurzu: 1 deň
20.07.2024
11.10.2024
Cena kurzu: 119 EUR
Prihlásiť sa do kurzu
Čo je Indická masáž hlavy: je to veľmi jemná a príjemná masáž, ktorá sa vykonáva v sede. Masážnu zostavu tvorí masáž ramien, šije, hlavy a tváre. S obľubou ju využívajú vo svojej praxi nielen maséri ale i kozmetičky a kaderníčky ako spríjemnenie a rozšírenie ponuky vo svojich salónoch.

Načo sa používa:
 pomocou tejto skvelej masáže dokážete uľaviť od napätia a stresu, ktorému sme dennodenne vystavovaní a často si to ani neuvedomujeme. Indická masáž hlavy vás privedie k maximálnej relaxácii, uvoľneniu a pomôže odpútať sa od všetkých problémov a stresujúcich podnetov. S jej pomocou odstraňujeme bolesti hlavy, migrénu, únavu, zlepšujeme sústredenosť a podporujeme rast vlasov.

Prečítajte si článok Zbavte sa bolesti hlavy i stresu!

Certifikát: po ukončení kurzu dostanete certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu.

IESCertifikát IES London: okrem základného certifikátu môžete získať aj medzinárodný certifikát IES (International Education Society) ktorý je celosvetovo akceptovaný. Môžete ho uplatniť nielen v európskych krajinách, ale aj v USA, Kanade, Austrálii, Afrike a Ázii. Medzinárodný certifikát IES hovorí o úrovni školy, a preto je ideálnym doplnkom k povinným dokumentom. Vlastník medzinárodného certifikátu IES má oproti konkurentom na trhu práce výhodu a väčšiu šancu získať zamestnanie.
Poplatok: 149 EUR – v rámci tohto poplatku je anglická a slovenská verzia, za každý ďalší preklad je účtovaný poplatok 39 EUR. Certifikát je možné preložiť až do 16 jazykov.

Viac informácií o IES certifikáte.

Podmienky nástupu na kurz
- dobrý zdravotný stav
Časový rámec kurzu
Trvanie kurzu od 09:00 do cca 15:00.
Čo si treba priniesť
  • písacie potreby
  • pohodlné oblečenie
  • prezuvky
  • uterák
  • veľkú osušku
  • štipec na dlhé vlasy

Ponuka kurzov