Najbližšie masérske kurzy
0902 132 000
Facebook

Masáž lávovými kameňmi

Lektor: Mgr. Zdenka Liptáková / Ing. Petra Langerová / Anna Masárová
Dĺžka kurzu: 2 dni
18.05.2024 - 19.05.2024
05.10.2024 - 06.10.2024
Cena kurzu: 179 EUR
Prihlásiť sa do kurzu

Čo je masáž Lávovými kameňmi: masáž lávovými kameňmi - Hot stones je úžasným zážitkom pre telo i dušu. Kamene svojim teplom a energiou, ktoré postupne odovzdávajú, navodzujú pocit dokonalého uvoľnenia a relaxu. Masáž lávovými kameňmi patrí medzi najobľúbenejšie hlavne v chladnom období, kedy je človek vyzimený a najviac stuhnutý, svojim teplom účinne uvoľňujú spazmy svalov a dodávajú množstvo energie. Sú veľmi obľúbené aj medzi masérmi a terapeutmi z hľadiska šetrenia rúk a vlastnej energie, keďže sa dotýkajú klientov prostredníctvom príjemne teplých kameňov.

V prípade nízkeho počtu účastníkov si vyhradzujeme právo kurz zrušiť, prípadne skrátiť na jeden deň. Prihlásení účastníci kurzu budú vopred informovaní. Hodinová dotácia (počet 45-minutových vyučovacích hodín kurzu) bude dodržaná. V prípade skrátenia kurzu na jeden deň sa cena kurzu nemení!

Prečítajte si článok Masáž lávovými kameňmi

Načo sa používa: masáž lávovými kameňmi sa využíva najmä na relax a príjemné prehrievanie a dobíjanie tela energiou a tiež na uvoľňovanie stuhnutých svalov.

Certifikát: po ukončení kurzu dostanete certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu.

IESCertifikát IES London: okrem základného certifikátu môžete získať aj medzinárodný certifikát IES (International Education Society) ktorý je celosvetovo akceptovaný. Môžete ho uplatniť nielen v európskych krajinách, ale aj v USA, Kanade, Austrálii, Afrike a Ázii. Medzinárodný certifikát IES hovorí o úrovni školy, a preto je ideálnym doplnkom k povinným dokumentom. Vlastník medzinárodného certifikátu IES má oproti konkurentom na trhu práce výhodu a väčšiu šancu získať zamestnanie.
Poplatok: 149 EUR – v rámci tohto poplatku je anglická a slovenská verzia, za každý ďalší preklad je účtovaný poplatok 39 EUR. Certifikát je možné preložiť až do 16 jazykov.

Viac informácií o IES certifikáte.

Podmienky nástupu na kurz
- dobrý zdravotný stav
Časový rámec kurzu
Prvý deň kurzu 09:00 - cca 17:00
Druhý deň kurzu 09:00 - cca 14:00
alebo podľa dohody s lektorom.
Čo si treba priniesť
  • písacie potreby
  • pohodlné oblečenie z prírodných materiálov na masáž (tričko aj náhradné)
  • prezuvky s pevnou podrážkou
  • 2 x uterák
  • veľkú osušku
  • mydlo alebo sprchový gél podľa potreby

Ponuka kurzov