Najbližšie masérske kurzy
0902 132 000
Facebook

Hirudoterapia

Lektor: Radko Legát
Dĺžka kurzu: 2 dni 
23.02.2019 - 24.02.2019
28.09.2019 - 29.09.2019
Cena kurzu: 179 EUR
Prihlásiť sa do kurzu
Čo je hirudoterapia: terapia pijavicou lekárskou sa používa už po tisíce rokov. Vlastnosti pijavice je veľmi ťažko docieliť, preto sú nenahraditeľne v rôznych odvetviach medicíny. Pijavice obsahujú mnoho bioaktívnych látok, ktoré majú na organizmus vynikajúci vplyv.  

Načo sa používa: bioaktívne látky pijavice lekárskej majú nasledujúce účinky: protiopuchové, bakteriostatické, analgetické účinky, eliminujú mikrocirkulačné poruchy, obnovujú cievne porušenie tkanív a orgánov, eliminujú hypoxiu, znižujú krvný tlak, zvyšujú aktivitu imunitného systému, detoxikujú organizmus, uvoľňujú hroziace komplikácie, rovnako ako infarkt, mŕtvicu, zlepšujú bioenergetický stav organizmu. Biologicky aktívne zložky z pijavíc sú použité aj na kozmetické účely.

Certifikát: po ukončení kurzu dostanete certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu.

IESCertifikát IES London: okrem základného certifikátu môžete získať aj medzinárodný certifikát IES (International Education Society) ktorý je celosvetovo akceptovaný. Môžete ho uplatniť nielen v európskych krajinách, ale aj v USA, Kanade, Austrálii, Afrike a Ázii. Medzinárodný certifikát IES hovorí o úrovni školy, a preto je ideálnym doplnkom k povinným dokumentom. Vlastník medzinárodného certifikátu IES má oproti konkurentom na trhu práce výhodu a väčšiu šancu získať zamestnanie.
Poplatok: 149 EUR – v rámci tohto poplatku je anglická a slovenská verzia, za každý ďalší preklad je účtovaný poplatok 39 EUR. Certifikát je možné preložiť až do 16 jazykov.

Viac informácií o IES certifikáte.

Podmienky nástupu na kurz
- dobrý zdravotný stav
Začiatok kurzu
- v deň kurzu 9:00
Čo si treba priniesť
- pohodlné oblečenie, prezuvky, uterák, písacie potreby, USB kľúč

Ponuka kurzov