Najbližšie masérske kurzy
0902 132 000
Facebook

Hirudoterapia

Lektor: Radko Legát
Dĺžka kurzu: 2 dni 
29.06.2024 - 30.06.2024
12.10.2024 - 13.10.2024
Cena kurzu: 179 EUR
Prihlásiť sa do kurzu
Čo je hirudoterapia: terapia pijavicou lekárskou sa používa už po tisíce rokov. Vlastnosti pijavice je veľmi ťažko docieliť, preto sú nenahraditeľné v rôznych odvetviach medicíny. Pijavice obsahujú mnoho bioaktívnych látok, ktoré majú na organizmus vynikajúci vplyv.  

Načo sa používa: bioaktívne látky pijavice lekárskej majú nasledujúce účinky: protiopuchové, bakteriostatické, analgetické účinky, eliminujú mikrocirkulačné poruchy, obnovujú cievne porušenie tkanív a orgánov, eliminujú hypoxiu, znižujú krvný tlak, zvyšujú aktivitu imunitného systému, detoxikujú organizmus, uvoľňujú hroziace komplikácie, rovnako ako infarkt, mŕtvicu, zlepšujú bioenergetický stav organizmu. Biologicky aktívne zložky z pijavíc sú použité aj na kozmetické účely.

V prípade nízkeho počtu účastníkov si vyhradzujeme právo kurz zrušiť, prípadne skrátiť na jeden deň. Prihlásení účastníci kurzu budú vopred informovaní. Hodinová dotácia (počet 45-minutových vyučovacích hodín kurzu) bude dodržaná. V prípade skrátenia kurzu na jeden deň sa cena kurzu nemení!

Certifikát: po ukončení kurzu dostanete certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu.

IESCertifikát IES London: okrem základného certifikátu môžete získať aj medzinárodný certifikát IES (International Education Society) ktorý je celosvetovo akceptovaný. Môžete ho uplatniť nielen v európskych krajinách, ale aj v USA, Kanade, Austrálii, Afrike a Ázii. Medzinárodný certifikát IES hovorí o úrovni školy, a preto je ideálnym doplnkom k povinným dokumentom. Vlastník medzinárodného certifikátu IES má oproti konkurentom na trhu práce výhodu a väčšiu šancu získať zamestnanie.
Poplatok: 149 EUR – v rámci tohto poplatku je anglická a slovenská verzia, za každý ďalší preklad je účtovaný poplatok 39 EUR. Certifikát je možné preložiť až do 16 jazykov.

Viac informácií o IES certifikáte.

Podmienky nástupu na kurz
- dobrý zdravotný stav
Časový rámec kurzu
1. deň od 9:00 do 16:30 s 30 min. obednou pauzou.
2. deň od 9:00 do 13:00 bez obednej pauzy.
Pri minimálnom počte účastníkov je kurz skrátený na jeden deň od 9:00 do cca 17:00 – 18:00 s 1h obednou pauzou.

Čo si treba priniesť
  • hotovosť na doplatok ceny kurzu (v mieste konania kurzu sa nedá platiť kartou)
  • písacie potreby
  • pohodlné oblečenie
  • prezuvky
  • uterák
  • USB kľúč

Ponuka kurzov