Najbližšie masérske kurzy
0902 132 000
Facebook

Shiatsu

Lektor: Peter Štern 
Dĺžka kurzu: 2 dni
03.08.2024 - 04.08.2024
Cena kurzu: 200 EUR
Prihlásiť sa do kurzu

Čo je Shiatsu: Shiatsu je uvoľňujúca a regenerujúca masáž, ktorou masér harmonizuje energiu klienta prostredníctvom prstov, dlaní, lakťov, prípadne kolien či chodidiel. Pomocou tlaku na jednotlivé body pozdĺž energetických dráh (meridiánov) sa upravujú vnútorné disfunkcie organizmu. Okrem pôsobenia tlaku na jednotlivé body sa v shiatsu využívajú aj techniky naťahovania končatín, dychové cvičenia, zahrievanie alebo hnietenie.

Kurz sa koná v Trenčíne, o mieste konania kurzu Vás budeme informovať!!!

Prečítajte si článok Čo sa skrýva za pojmom Shiatsu?

Načo sa používa: Shiatsu prináša pozitívne výsledky pri akomkoľvek probléme. Určite ho ocenia predovšetkým ľudia so sedavým zamestnaním, trpiaci bolesťami chrbtice, stuhnutím šije, kolien, bolesťami kĺbov alebo ľudia trpiaci úzkosťami, migrénami, poruchami tlaku, menštruačnými bolesťami alebo nespavosťou. Shiatsu priamo upokojuje autonómny nervový systém, čím sa uvoľňuje aj nervové napätie a zvyšuje tak odolnosť voči stresu. Shiatsu tiež podporuje krvný a lymfatický obeh, a tým pomáha zlepšovať funkčnosť vnútorných orgánov a posilňuje imunitný systém.

Certifikát: po ukončení kurzu dostanete certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu.

IESCertifikát IES London: okrem základného certifikátu môžete získať aj medzinárodný certifikát IES (International Education Society) ktorý je celosvetovo akceptovaný. Môžete ho uplatniť nielen v európskych krajinách, ale aj v USA, Kanade, Austrálii, Afrike a Ázii. Medzinárodný certifikát IES hovorí o úrovni školy, a preto je ideálnym doplnkom k povinným dokumentom. Vlastník medzinárodného certifikátu IES má oproti konkurentom na trhu práce výhodu a väčšiu šancu získať zamestnanie.
Poplatok: 149 EUR – v rámci tohto poplatku je anglická a slovenská verzia, za každý ďalší preklad je účtovaný poplatok 39 EUR. Certifikát je možné preložiť až do 16 jazykov.

Viac informácií o IES certifikáte.

Podmienky nástupu na kurz
- dobrý zdravotný stav
Časový rámec kurzu
1. deň od 09:00 do 18:00.
2. deň od 09:00 do 13:00.
Alebo podľa dohody s lektorom.
Čo si treba priniesť
  • hotovosť na doplatok ceny kurzu (v mieste konania kurzu sa nedá platiť kartou)
  • písacie potreby
  • pohodlné oblečenie
  • prezuvky
  • uterák
  • osušku
  • mydlo alebo sprchový gél (podľa potreby)

Ponuka kurzov