Najbližšie masérske kurzy
0902 132 000
Facebook

Spinal touch

Lektor: Ing. Bc. Jana Dobiaš - Petrisková
Dĺžka kurzu: 2 dni
podľa záujmu
Cena kurzu: 139 EUR
Prihlásiť sa do kurzu

Čo je Spinal touch: metóda SPINAL TOUCH (dotyk po chrbtici) je pre masérov rýchla, jemná, účinná a neinvazívna metóda, ktorej správnym vykonávaním dochádza k vyrovnaniu a uvoľneniu panvovej oblasti i k obnoveniu správneho ťažiska tela, ktoré sa nachádza v prechode bedrovej chrbtice a krížovej kosti. Presne vykonanými dotykmi sa jemne stimulujú akupresúrne body, energetické dráhy a reflexné zóny na bedrách, chrbte, krku, hlave a na bruchu, tým sú svalové dysbalancie uvoľňované a dochádza k posunu ťažiska, vyrovnáva sa rotácia chrbtice, klient sa posúva do vzpriamenej polohy.

Načo sa používa: po aplikovaní tejto metódy dochádza okamžite k uvoľneniu napätia vo svaloch, spriechodní sa tok energie a napätie vo vnútorných orgánoch a dochádza k harmonizácii i na psychickej úrovni. Metóda pomáha vždy tam, kde je najväčší problém a disharmónia. Celkovou harmonizáciou aktivuje vnútorné regeneračné procesy. Zrovnáva chrbticu, držanie tela, odstraňuje bolesti chrbtového svalstva a chrbtice, poruchy rovnováhy, migrény, stres, úzkostlivé stavy, poruchy rovnováhy, pomôže zlepšiť funkciu vnútorných orgánov a iné. Spinal touch je bezbolestná dotyková metóda.

Certifikát: po ukončení kurzu dostanete certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu.

Certifikát IES London:IES okrem základného certifikátu môžete získať aj medzinárodný certifikát IES (International Education Society) ktorý je celosvetovo akceptovaný. Môžete ho uplatniť nielen v európskych krajinách, ale aj v USA, Kanade, Austrálii, Afrike a Ázii. Medzinárodný certifikát IES hovorí o úrovni školy, a preto je ideálnym doplnkom k povinným dokumentom. Vlastník medzinárodného certifikátu IES má oproti konkurentom na trhu práce výhodu a väčšiu šancu získať zamestnanie.
Poplatok: 149 EUR – v rámci tohto poplatku je anglická a slovenská verzia, za každý ďalší preklad je účtovaný poplatok 39 EUR. Certifikát je možné preložiť až do 16 jazykov.

Viac informácií o IES certifikáte.

Podmienky nástupu na kurz
- dobrý zdravotný stav
Časový rámec kurzu
1. deň od 09:00 do 16:00.
2. deň od 09:00 do 13:00.
V prípade skrátenia kurzu na jeden deň sa čas trvania kurzu môže predĺžiť podľa dohody s lektorom.
Čo si treba priniesť
  • hotovosť na doplatok ceny kurzu (v mieste konania kurzu sa nedá platiť kartou)
  • písacie potreby
  • pohodlné oblečenie
  • prezuvky
  • uterák
  • pravítko
  • čiernu ceruzku na oči

Ponuka kurzov