Najbližšie masérske kurzy
0902 132 000
Facebook

Cvičenie QI GONG

Lektor: Ing. Juraj Lahučký
Dĺžka kurzu: 1 deň
podľa záujmu
Cena kurzu: 99 EUR
Prihlásiť sa do kurzu

Každý z nás sa každý deň naháňa a výsledok je únava a skôr či neskôr sa objavujúce civilizačné ochorenia. Pohyb, relaxácia, meditácia je to, čo potrebuje každý z nás v pravidelných dávkach.

Súbor duchovno-fyzických cvičení QI GONG je jednou z možností. Nepotrebujeme podložku a doslova si môžeme „odskočiť“ z práce, z domu, z dielne, oblečení v tom, čo nám je pohodlné a v čom sa dobre cítime. V Číne je úplne bežné vidieť skupiny (hlavne žien – tým sa chce viac :) cvičiace vonku na ulici za sprievodu hudby (čo ale nie je nutné).
Cvičenie pomáha pestovať telo - ducha a myseľ. A okrem toho slúži ako aktívna prevencia proti ochoreniam. Zostavy na ochranu energie, naopak na zbavenie sa tej negatívnej, zostavy na meridiány jednotlivých orgánov, tie jednoducho nechýbajú v talóne každého cvičiteľa. Urobte si raz, dva razy v týždni čas a poďte urobiť niečo pre svoje zdravie.

Bude vás to baviť a ešte vám to aj pomôže - ideálne spojenie. Veď, keď to funguje takmer 3 000 rokov, tak to musí byť dobré ...


Podmienky nástupu na kurz
- dobrý zdravotný stav
Časový rámec kurzu
od 09:00 do cca 16:00
Čo si treba priniesť
- hotovosť na doplatok kurzu (v mieste konania kurzu sa nedá platiť kartou)
- písacie potreby
- pohodlné oblečenie,
- prezuvky
- uterák a mydlo podľa potreby

Ponuka kurzov