Najbližšie masérske kurzy
0902 132 000
Facebook

Formovanie postavy

Lektor: Bc. Barbora Bajziková
Dĺžka kurzu: 2 dni
podľa záujmu
Cena kurzu: 139 EUR
Prihlásiť sa do kurzu

Čo je formovanie postavy: hlavným cieľom a účinkom tejto masáže je zoštíhlenie, detoxikácia a posilnenie problémových partií tela. Súčasťou procedúry je peeling, pomocou ktorého sa zbavíte odumretých povrchových buniek a pokožka ostane príjemne hebká, odľahčená a oživená. Ďalej nasledujú špeciálne hmaty, ktorými sa sústreďujeme na problematické partie a zábal.

Na čo sa používa: výsledným efektom je zoštíhlenie o 2-5 cm u niekoho aj viac (je to individuálne) najmä v oblasti pásu, bokov, stehien a lýtok. Taktiež nastáva úbytok na váhe, pomocou odstránenia prebytočnej tekutiny počas zábalu. Na kurze sa naučíte pripravovať peeling a zábal z vlastných ingrediencií, ako postupovať pri nadstavení programu na zoštíhlenie pre vaše klientky a vďaka náročnej masáži si zlepšíte vašu fyzičku.

V prípade nízkeho počtu účastníkov si vyhradzujeme právo kurz zrušiť, prípadne skrátiť na jeden deň. Prihlásení účastníci kurzu budú vopred informovaní. Hodinová dotácia (počet 45-minutových vyučovacích hodín kurzu) bude dodržaná. V prípade skrátenia kurzu na jeden deň sa cena kurzu nemení!

Certifikát: po ukončení kurzu dostanete certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu.

Certifikát IES London:IES okrem základného certifikátu môžete získať aj medzinárodný certifikát IES (International Education Society) ktorý je celosvetovo akceptovaný. Môžete ho uplatniť nielen v európskych krajinách, ale aj v USA, Kanade, Austrálii, Afrike a Ázii. Medzinárodný certifikát IES hovorí o úrovni školy, a preto je ideálnym doplnkom k povinným dokumentom. Vlastník medzinárodného certifikátu IES má oproti konkurentom na trhu práce výhodu a väčšiu šancu získať zamestnanie.
Poplatok: 149 EUR – v rámci tohto poplatku je anglická a slovenská verzia, za každý ďalší preklad je účtovaný poplatok 39 EUR. Certifikát je možné preložiť až do 16 jazykov.

Viac informácií o IES certifikáte.

Podmienky nástupu na kurz
- dobrý zdravotný stav
Časový rámec kurzu
1. deň od 09:00 do cca 18:00.
2. deň od 09:00 do cca 13:00.
Alebo podľa dohody s lektorom.
V prípade skrátenia kurzu na jeden deň sa čas trvania kurzu môže predĺžiť podľa dohody s lektorom.
Čo si treba priniesť
- biele nohavice, biele tričko, prezuvky, uterák, 2 osušky, písacie potreby

Ponuka kurzov