Najbližšie masérske kurzy
0902 132 000
Facebook

Odblokovanie krčnej chrbtice

Lektor: Ing. Bc. Jana Dobiaš - Petrisková
Dĺžka kurzu: 2 dni
podľa záujmu
Cena kurzu: 149 EUR
Prihlásiť sa do kurzu

Čo je odblokovanie krčnej chrbtice: Pri tejto metóde sa vykonáva masáž v sede nasucho palcom v oblasti 3-ho krčného stavca. Pred samotným odblokovaním ošetrujeme uvoľňujúce reflexné body na chodidlách, rukách, predlaktiach a v oblasti krčných a záhlavných kostí. Nachádzajú sa tam diaľkové ovládače krčnej chrbtice, pomocou ktorých ide odblokovanie ľahšie a efektívnejšie.
Ak chceme docieliť komplexné ošetrenie, prevedieme jemnú masáž v oblasti hrudnej chrbtice, lopatiek a šije.
Po komplexnom uvoľnení zavládne rovnováha v celom tele, látková výmena funguje lepšie a nastáva odliv toxínov, energia sa rozprúdi a celkový stav organizmu sa rapídne zlepšuje. Túto technológiu Jiřího Janči zdokonalil Julius Pataky. Metódu možno použiť aj v skrátenej verzii pri akútnych ťažkostiach.

Pre koho je kurz určený: pre masérov, fyzioterapeutov, zdravotníkov, ktorí chcú svojim klientom pomôcť dlhodobo a odstrániť príčiny ich aktuálnych problémov.

V prípade nízkeho počtu účastníkov si vyhradzujeme právo kurz zrušiť, prípadne skrátiť na jeden deň. Prihlásení účastníci kurzu budú vopred informovaní. Hodinová dotácia (počet 45-minutových vyučovacích hodín kurzu) bude dodržaná. V prípade skrátenia kurzu na jeden deň sa cena kurzu nemení!

Certifikát: po ukončení kurzu dostanete certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu.

Podmienky nástupu na kurz
- dobrý zdravotný stav
Začiatok kurzu
- v deň kurzu 9:00
Čo si treba priniesť
- pohodlné oblečenie, prezuvky, uterák, písacie potreby

Ponuka kurzov