Najbližšie masérske kurzy
0902 132 000
Facebook

Dynamická Neuromuskulárna Stabilizácia podľa Kolářa (DNS)

Lektor: Mgr. Jana Veselá
Dľžka kurzu: 2 dni
21.03.2019 - 22.03.2019
Cena kurzu: 266 EUR
Prihlásiť sa do kurzu

DNS športový kurz časť "I"

Čo je DNS:
DNS koncept je založený na vývojovej kineziológii. Ide o logickú úvahu, akým spôsobom možno využiť znalosti vývojovej kineziológie pre diagnostiku a terapiu funkčných porúch pohybového systému. Dynamická neuromuskulárna stabilizácia pracuje s našimi pohybovými stereotypmi, a to ako s tými správnymi, tak aj s tými nesprávnymi, ktoré vznikajú v priebehu nášho života už od skorého detstva či nesprávnym používaním tela v denných činnostiach, pohybe a športe v neskoršom veku. DNS sa snaží tieto stereotypy preprogramovať v našej centrálnej nervovej sústave a cez princípy vývojovej kyneziológie optimalizovať naše pohybové chovanie.

Na čo sa používa: Primárne sa využíva na odstránenie zlých pohybových návykov či problémov s chrbticou. DNS je rovnako použiteľné pre chabého geriatrického pacienta a vrcholového športovca, pre pacienta s akútnym intervertebrálnym diskom a pacienta s chronickou neurologickou poruchou. Z DNS metódy môžu tiež profitovať deti aj dospievajúci.

Viac info o DNS systéme: http://www.rehabps.com

Certifikát: po ukončení kurzu dostanete certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu.

Záujemcovia prosím registrovať sa tu: Prihlásiť sa do kurzu pomocou tlačítka “Platba kartou / Platba bankovním převodem“. U nás už nič neplatíte.

Miesto konania:Fitness Club Južanka
Gen. Svobodu 1
911 08 Trenčín
Slovensko
 
Podmienky nástupu na kurz
- dobrý zdravotný stav
Čo si treba prinieť
- väčšia časť kurzu je praktická, takže je nutný úbor pre praktické cvičenie.
- prosíme každého účastníka, aby si doniesol vlastný uterák, ktorý poslúži ako podložka pod hlavu pri nácviku niektorých polôh.
Zaciatok kurzu
- v deň kurzu 7:30

Ponuka kurzov