Najbližšie masérske kurzy
0902 132 000
Facebook

Medová detoxikačná masáž

Čo je Medová masáž: medová masáž patrí medzi staré a osvedčené detoxikačné metódy. Dochádza pri nej k odstraňovaniu starých usadenín a jedov z kože a hlbšie uložených tkanív. Med sa nanáša priamo na pokožku a tým, že zreaguje s toxickými látkami uloženými v nej, sa premení na bielu hustú hmotu podobnú žuvačke, ktorá je následne zmytá teplou vodou.

Prečítajte si článok Netradičné masérske techniky: počuli ste už o čokoládovej či medovej masáži?

Načo sa používa:
túto masáž je vhodné zaradiť do detoxikačných kúr, pomáha pri menštruačných a reumatických bolestiach, chronickej únave, bolestiach hlavy, obnovuje krvný obeh. Jej aplikácia sa odporúča maximálne raz do mesiaca a pre ľudí alergických na med alebo astmatikov by mala zostať tabu.

Certifikát: po ukončení kurzu dostanete osvedčenie o úspešnom absolvovaní kurzu.

IESCertifikát IES London: okrem základného certifikátu môžete získať aj medzinárodný certifikát IES (International Education Society) ktorý je celosvetovo akceptovaný. Môžete ho uplatniť nielen v európskych krajinách, ale aj v USA, Kanade, Austrálii, Afrike a Ázii. Medzinárodný certifikát IES hovorí o úrovni školy, a preto je ideálnym doplnkom k povinným dokumentom. Vlastník medzinárodného certifikátu IES má oproti konkurentom na trhu práce výhodu a väčšiu šancu získať zamestnanie.
Poplatok: 149 EUR – v rámci tohto poplatku je anglická a slovenská verzia, za každý ďalší preklad je účtovaný poplatok 39 EUR. Certifikát je možné preložiť až do 16 jazykov.

Viac informácií o IES certifikáte.

Podmienky nástupu na kurz
- dobrý zdravotný stav
Začiatok kurzu
- v deň kurzu 9:00
Čo si treba priniesť
- biele nohavice, biele tričko, prezuvky, uterák, osušku, mydlo, písacie potreby

Ponuka kurzov