Najbližšie masérske kurzy
0902 132 000
Facebook

Tantra masáž - 1. stupeň

Kurz aktuálne nieje v ponuke!

Čo je Tantra masáž Sávitryí:
vychádza z koreňov indickej kundalini masáže. Kundalini masáž cielene prebúdza a kultivuje kundalini energiu v ľudskom tele. Spriechodňuje, harmonizuje a prepojuje celý ľudský energetický systém – čakry, meridiány a s nimi spojené reflexné alebo akupresúrne body. Ošetruje celé telo od končekov prstov na nohách až po korienky vlasov na hlave. Kundalini masáž bola osobným majstrovským tantrickým tréningom Xenyie, ktorý absolvovala v rokoch 2007 a 2008. Od tejto doby jej táto masáž pod rukami rozkvitla v jej osobný koncept tantrickej masáže a to na tantra masáž Sávitryí. Tantra masáž Sávitryí je cestou dychu a dotyku dlaní, prstov, pokožky a vlasov. Energia prúdi tam, kde je jej najviac treba. Toto osobné know-how, životnej a praktickej skúsenosti odovzdáva Xenyie ďalej v jej škole tantra masáží Sávitryí a na kurzoch. Všetko si vyžaduje svoj čas a svoje vlastné tempo. V učení, pochopení, precítení i prežívaní.

1. stupeň – zjednodušená tantra masáž celého tela bez masáže intimít: zahŕňa predovšetkým prácu s telom. Naučíte sa dotýkať tela tak, aby bol dotyk pre masírujúceho, ako aj pre masírovaného príjemný, láskavý a vzrušujúci. Ide o zjednodušenú tantrickú masáž Sávitryí celého tela vrátane slabín, ale bez masáže intimít.

Komu je výuka určená: širokej verejnosti, jednotlivcom, párom. Všetkým, ktorí chcú dlhodobý tantrický tréning, transformáciu a hĺbku svojho prežitku.

V prípade záujmu je možne absolvovať ďalšie stupne.

Certifikát: po ukončení kurzu dostanete certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu.

Certifikát IES London:IES okrem základného certifikátu môžete získať aj medzinárodný certifikát IES (International Education Society) ktorý je celosvetovo akceptovaný. Môžete ho uplatniť nielen v európskych krajinách, ale aj v USA, Kanade, Austrálii, Afrike a Ázii. Medzinárodný certifikát IES hovorí o úrovni školy, a preto je ideálnym doplnkom k povinným dokumentom. Vlastník medzinárodného certifikátu IES má oproti konkurentom na trhu práce výhodu a väčšiu šancu získať zamestnanie.
Poplatok: 149 EUR – v rámci tohto poplatku je anglická a slovenská verzia, za každý ďalší preklad je účtovaný poplatok 39 EUR. Certifikát je možné preložiť až do 16 jazykov.

Viac informácií o IES certifikáte.

Ponuka kurzov