Najbližšie masérske kurzy
0902 132 000
Facebook

Point masáž

Čo je Point masáž: zameriava sa na hlboké uvoľnenie svalov, ktoré sú preťažené jednostranným zapájaním alebo skrátením. Silnejší tlak a miernu bolesť vystrieda pocit zmiernenia napätia a trvalé uvoľnenie.

Na čo sa používa: masáž odstraňuje bolesť svalov, úponov a následne kĺbov. Presným zacielením na pôvod bolesti dosiahneme znovuobnovenie výživy a prekrvenie svalov, potrebných pre správne držanie tela a vykonávanie bezbolestného pohybu. Jedná sa predovšetkým o svaly dolných končatín, chrbta, šije a hlavy.

Certifikát: po ukončení kurzu dostanete certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu.

Certifikát IES London:IES okrem základného certifikátu môžete získať aj medzinárodný certifikát IES (International Education Society) ktorý je celosvetovo akceptovaný. Môžete ho uplatniť nielen v európskych krajinách, ale aj v USA, Kanade, Austrálii, Afrike a Ázii. Medzinárodný certifikát IES hovorí o úrovni školy, a preto je ideálnym doplnkom k povinným dokumentom. Vlastník medzinárodného certifikátu IES má oproti konkurentom na trhu práce výhodu a väčšiu šancu získať zamestnanie.
Poplatok: 149 EUR – v rámci tohto poplatku je anglická a slovenská verzia, za každý ďalší preklad je účtovaný poplatok 39 EUR. Certifikát je možné preložiť až do 16 jazykov.

Viac informácií o IES certifikáte.

Podmienky nástupu na kurz
- dobrý zdravotný stav
Začiatok kurzu
- v deň kurzu 9:00
Čo si treba priniesť
- pohodlné oblečenie, prezuvky, uterák, osušku, mydlo, písacie potreby

Ponuka kurzov