Najbližšie masérske kurzy
0902 132 000
Facebook

Certifikát IES London

IESOkrem základného certifikátu môžete získať aj medzinárodný certifikát IES (International Education Society) ktorý je celosvetovo akceptovaný. Môžete ho uplatniť nielen v európskych krajinách, ale aj v USA, Kanade, Austrálii, Afrike a Ázii.

Kde môžem IES certifikát uplatniť?
U tuzemského i zahraničného zamestnávateľa, pri štúdiu na vyššom type školy. Certifikáty sú medzinárodne zrozumiteľné, pretože sú vydávané v angličtine a úradnom jazyku konkrétnej krajiny. Vždy je dobré mať po ruke jedinečný, medzinárodne zrozumiteľný dokument o úspešnom absolvovaní štúdia.

Viete, že...?
S IES certifikátom máte konkurenčnú výhodu oproti študentom z IESnecertifikovaných škôl?
V dnešnej dobe je na pracovnom trhu vysoká konkurencia. Z toho dôvodu je dôležité mať nielen potrebné vedomosti a schopnosti, ale aj zodpovedajúce doklady o získanej kvalifikácii. Väčšina škôl dáva svojim absolventom len štandardné a povinné dokumenty.   
Naša škola sa snaží svojim absolventom maximálne pomôcť a „vyzbrojiť“ ich do praxe aj ďalším dokumentom – medzinárodným certifikátom IES. Tento certifikát je vydávaný od roku 1997 a každý rok ho získa niekoľko tisíc absolventov.

Medzinárodný certifikát IES
Hovorí o úrovni školy, a preto je ideálnym doplnkom k povinným dokumentom. Vlastník medzinárodného certifikátu IES má oproti konkurentom na trhu práce výhodu a väčšiu šancu získať zamestnanie. Doba platnosti certifikátu je neobmedzená, takže je ho možné použiť kedykoľvek v produktívnom veku (tento rok alebo za 5, 10, a aj viac rokov).

Medzinárodný certifikát IES je vytlačený na kriedovom papieri. Obsahuje potrebné ochranné prvky aj pečať so zlatou razbou a je vložený do lakovaného, pevného obalu s identifikačnými údajmi IES. Vzor anglického certifikátu.

Naša vzdelávacia inštitúcia je medzinárodne certifikovaná International Education Society, London, (IES). Naši študenti majú možnosť získať medzinárodný certifikát IES.

Certifikované sú tieto kurzy:
Wellnes pracovník - masérske služby
Masáž na doma
Bowenova masáž
Shiatsu
Masáž lávovými kameňmi
Thajská masáž
Mäkké techniky
Manuálna lymfodrenáž
Bankovanie a moxovanie
Reflexná masáž a terapia chodidla
Dornova metóda a Breussova masáž
Indická a antistresová masáž hlavy
Hirudoterapia
Iris diagnostika
Spinal touch
Regeneračné postupy
Masáž pre tehotné
Havajská masáž Lomi - lomi
Mojžišovej cviky na odstránenie neplodnosti
Tuina - tradičná čínska masáž
Formovanie postavy
Komplexný náhľad na ramenný pletenec
Komplexný náhľad na bedrový pletenec

Poplatok: 149 EUR – v rámci tohto poplatku je anglická a slovenská verzia, za každý ďalší preklad je účtovaný poplatok 39 EUR. Certifikát je možné preložiť až do 16 jazykov.

Ponuka kurzov